كانكس نگهبانی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

کانکس نگهبانی :

گروه صنعتی البرز کانتین با طرح هایی که در مجموعه خود در نظر گرفته است در امر ساخت کانکس های نگهبانی طرحی انجام گرفته شده که بتواند در مجموعه های صنعتی ،کشاورزی ،بیمارستان ها ،پادگان ها ،وارگان های دولتی از طرح ساخت کانکس های نگهبانی خود  بهترین کیفیت و تنوع را ارائه دهد کانکس ها نگهبانی این مجموعه در ابعاد های مختلف و طرح های متنوع ساخته می شود کاربری محصولات کانکس های نگهبانی از قبیل کانکس نگهبانی جهت پارک ها و فضای سبز کانکس نگهبانی جهت پروژه های ساختمانی با کمترین زمان انجام کی گیرد کانکس های نگهبانی د رمحله ها مورد استفاده قرار می گیرد و مزیت کانکس نگهبانی پس از خرید و استفاده قابل باز گشت به مجموعه البرز کانتین و خریداری می گردد و کانکس نگهبانی جهت استفاده د رفضای سبز پارک ها ،کانکس نگهبانی جهت استفاده در پروژه های ساختمانی ،کانکس نگهبانی جهت استفاده در راه سازی ،کانکس نگهبانی در مجموعه های تجاری ،کانکس نگهبانی در بیمارستان ها و ارگان های خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار می گیرد.

کیوسک های حراستی و کانکس نگهبانی سازه های پیش ساخته در ابعاد کوچکی هستند که در قسمت ورودی های شرکت ها ، پارکینگ ها یا گاها محله ها نصب می شود و محل استقرار شخص نگهبان برای کنترل ورود و خروج به مجموعه می باشد.البته برخی از آنها به علت بزرگ بودن مجموعه و زیاد بودن پرسنل حراستی ممکن است کمی بزرگتر از یک کیوسک 2*2 باشند اما پر کاربرد ترین آنها ابعاد دو متر مربعی آن است. در برخی موارد به علت زیاد بودن پرسنل نگهبان ممکن است این سازه در ابعاد بزرگتر تولید گردد.

مشخصات کانکس های نگهبانی
گاهی در بخش هایی از شهر یا جلوی ساختمان ها، یا بیمارستان ها، یا حتی جلوی ورودی پارکینگ نیاز به استقرار یک نیروی نگهبانی می باشد که کنترل ورود و خروج و نظارت را داشته باشد.
اسکان سپهر با داشتن تیم فنی قوی در زمینه ساخت انواع کانکس توانایی خود را در جهت طراحی و ساخت انواع کیوسک نگهبانی با نماهای مختلف اعلام میدارد.
در طراحی نمای بیرونی کانکس می توان از نماهای مختلفی مانند کامپوزیت، نمای سایدینگ، نمای گالوانیزه فرم دار استفاده نمود.
کانکس نگهبانی و حراست کانکسی است که جهت دیدبانی و حراست و نگهبانی بخشی مورد استفاده قرار میگیرد، بدین صورت که فردی داخل کانکس مستقر می شود و این نوع کانکس را به گونه ای طراحی میکنند که فرد نگهبان به اطراف به طور کامل تسلط داشته باشد و بتواند کل محیط را کنترل داشته باشد.
کانکس های نگهبانی کاربردهای متفاوتی دارند که در ذیل به توضیح برخی از آنها می پردازیم:
گاهی در ابتدای یک کوچه نیاز به این می باشد که یک کانکس نگهبانی یا کیوسک نگهبانی قرار گیرد تا ورود و خروج ساکنین آن محل را کنترل کند.
گاهی نیز همین کانکس نگهبانی در یک مجتمع مسکونی مورد نیاز می باشد که در ورودی مجتمع قرار گرفته و میتواند علاوه بر کنترل ورود و خروج، گاهی سرایدار ساختمان نیز می تواند در آن مستقر شده و در صورتی که ابعاد کانکس کمی متناسب باشد میتواند محل زندگی سرایدار ساختمان نیز در نظر گرفته شود.
کانکس نگهبانی همچنین می تواند در ورودی بیمارستان ها و دانشگاه ها به عنوان بخش حراست و نگهبانی مورد استفاده قرار گیرد.

 

 1- اسکلت از قوطی فلزی

 2- شاسی از تیر اهن وقوطی های مرغوب ناودانی

 3- نمای خارجی از ورق گالوانیزه رنگی

 4- نمای داخلی از ام دی لف وپی وی سی

 5- سیم کشی به صورت رو کار با روشنای کامل

a
b
c
d
e
f
g
i
j
k
l
n
o
p
photo 2019-05-25 10-23-
q
r
s
t
u
v
x
y
z

خواندن 4319 دفعه

ارتباط با ما

مدیریت: آقای علی رشیدی

آدرس دفتر مرکزی: تهران، شهرک غرب، خیابان دادمان، پلاک 126

آدرس: آزاد راه تهران ساوه، خروجی صبا شهر به سمت سه راه آدران، بعد از پاسگاه ابوطالب، دست چپ، پلاک شش

شماره تلفن: 02188079742 تلفكس: 02156586045 همراه: 09125273560 ایمیل: info@alborzcantin.com